Ziraat Bankası

Türkiye’nin en köklü ve en yaygın bankalarından biri olan Ziraat Bankası’nın bünyesinde olan tüm Offside ATM cihazlarına elektronik anahtarlama ve bu anahtarlama ile ilgili veritabanı ve kontrol sistemleri kurulmuştur. Yaklaşık 14 ay süren proje boyunca 21 kişi aktif olarak çalışmıştır.

İstanbul 3. Havalimanı

3 yıldır inşası yaklaşık 30.000 kişinin çalışması ile devam eden, 29 Ekim 2018 tarihinde açılmasıyla 90 milyon yolcuya hizmet verecek İstanbul 3. Havalimanı, açıldığı zaman dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacaktır. Bu havalimanı projesi kapsamında distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Assa Abloy ve HID’nin birçok ürününü inşaat kapsamında tedarik ettik.

Bunun yanı sıra tüm Otomatik Sınır Geçiş Sistemlerini ve tüm Otomatik Uçağa Biniş Sistemlerini ve bunlarla ilgili yazılım ve veritabanlarını tedarik ettik.

Darphane Genel Müdürlüğü

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, madeni ve hatıra para, Cumhuriyet altın sikkeleri ile Cumhuriyet ziynet altınlarının basımı, resmi mühürlerin, madalyon, madalya ve nişanların üretimi, her çeşit vize ve harç pulları ile değerli kağıtların basımı ve dağıtımını sağlayan güvenliğin ve verinin son derece önemli olduğu bir kurumdur.

Bu kuruma personel veritabanı ve sistemi, geçiş kontrol veritabanı ve sistemi kurulmuştur. Bunların yanı sıra veritabanı ve network güvenliğini sağlayan çeşitli yazılımlar geliştirilip, sistemler kurulmuştur.

Dışişleri Bakanlığı

Dışişleri Bakanlığımız, yurt dışında hemen hemen bütün ülkelerde ülkemizin elçiliklerinin bağlı olduğu kurumdur. Aynı zamanda diğer devletlerin Türkiye’de bulunan temsilcilikleriyle de koordinasyonu sağlayan bakanlığımızdır.

Bu kurum bünyesinde firmamız iki konuda hizmet vermektedir:

1)      Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki yabancı misyonların kullanımına sunulmak üzere yüksek güvenlik özellikleri barındıran, kopyalanmaya karşı dayanıklı polikarbon ham maddeden üretilmiş kimlik kartı verilmesine karar vermiştir. Bu proje kapsamında yüksek güvenlikli lazer kişiselleştirme makineleri, polikarbon kartlar, yazılım ve veritabanı entegrasyonu firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Gereken tüm eğitimlerde firmamızın yetkin personeli tarafından verilerek proje başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

2)      Dışişleri Bakanlığı, kurum personellerinin kullanımına sunulmak üzere yüksek güvenlik özellikleri barındıran, kopyalanmaya karşı dayanıklı polikarbon ham maddeden üretilmiş kimlik kartı verilmesine karar vermiştir. Bu proje kapsamında yüksek güvenlikli lazer kişiselleştirme makineleri, polikarbon kartlar, yazılım ve veritabanı entegrasyonu firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Gereken tüm eğitimlerde firmamızın yetkin personeli tarafından verilerek proje başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

TBMM Milli Saraylar

TBMM Milli Saraylar bünyesinde 10 saray/köşk/kasır , 3 müze, 2 tane de fabrika bulunduran ülkemizin en görkemli ve turizm açısından da Dolmabahçe Sarayı gibi baş yapıtlarını içeren güzide bir kurumumuzdur. Bu kuruma personel veritabanı ve sistemi, geçiş kontrol veritabanı ve sistemi kurulmuştur. Bunların yanı sıra elektronik para yerine geçen otomasyon sistemi ve veritabanı yazılımları geliştirilip, sistemleri kurulmuştur.