Dışişleri Bakanlığımız, yurt dışında hemen hemen bütün ülkelerde ülkemizin elçiliklerinin bağlı olduğu kurumdur. Aynı zamanda diğer devletlerin Türkiye’de bulunan temsilcilikleriyle de koordinasyonu sağlayan bakanlığımızdır.

Bu kurum bünyesinde firmamız iki konuda hizmet vermektedir:

1)      Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki yabancı misyonların kullanımına sunulmak üzere yüksek güvenlik özellikleri barındıran, kopyalanmaya karşı dayanıklı polikarbon ham maddeden üretilmiş kimlik kartı verilmesine karar vermiştir. Bu proje kapsamında yüksek güvenlikli lazer kişiselleştirme makineleri, polikarbon kartlar, yazılım ve veritabanı entegrasyonu firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Gereken tüm eğitimlerde firmamızın yetkin personeli tarafından verilerek proje başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

2)      Dışişleri Bakanlığı, kurum personellerinin kullanımına sunulmak üzere yüksek güvenlik özellikleri barındıran, kopyalanmaya karşı dayanıklı polikarbon ham maddeden üretilmiş kimlik kartı verilmesine karar vermiştir. Bu proje kapsamında yüksek güvenlikli lazer kişiselleştirme makineleri, polikarbon kartlar, yazılım ve veritabanı entegrasyonu firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Gereken tüm eğitimlerde firmamızın yetkin personeli tarafından verilerek proje başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.